Meglehetősen durva első félidőt hozott a Francia-Uruguay kiesési rangadó. Ugyanis aki veszít, csomagolhat. A színt Henry hozta a játékba, aki a félidő vége felé belépője után piros lapot kapott. Lehet mondani: a francia csatárnak balszerencséje volt, hiszen több játékos is piros lapos belépőt produkált. Emberelőnyüket azonban ezidáig az uruk nem tudták gólra váltani.
2002. június 6. csütörtök, 14:40
