Az első félidőben nem született gól Szaúd-Arábia és Kamerun találkozóján. Többé-kevésbé ez minden, amit el lehet mondani, a meccs eddig ugyanis meglehetősen halvány volt. A szaúdiak küzdenek a németek ellen elvesztett becsületük visszaszerzéséért – ám Allah még mindig nincs a fiúkkal. A kameruni brigád pedig – szokásának megfelelően – mintha edzőmeccsen lenne, nem igazán teszi oda magát. A második játékrészben azért remélhetőleg csak felpörög valami, hiszen a döntetlen mindkét félnek igen tröcsöge eredmény lenne.
2002. június 6. csütörtök, 12:03
