A Royal Bank of Scotland elemzői korábbi tartásról vételre ajánlják a Siemens részvényeit, ráadásul az eddig 40 euróban meghatározott célárat is 50 euróra emelték. Az RBS brókerei szerint amennyiben egyenesbe jön a gazdaság, abból a Siemens nagyot profitálhat, de ha a jelenlegi várakozásoknál tovább is tart a mélyrepülés, a cég úgy is ellenálló maradhat. A szakértők szerint a német gyáripari óriás átalakítása épp időben zajlott le.
