BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Siemens minden esetben nyerhet

Az RBS brókerei szerint a Siemens a gazdaság teljesítményének javulásából profitálhat, de ha a válság súlyosbodik, akkor sem kell mitől félnie a részvénytulajdonosoknak.

2009. május 8. péntek, 13:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Royal Bank of Scotland elemzői korábbi tartásról vételre ajánlják a Siemens részvényeit, ráadásul az eddig 40 euróban meghatározott célárat is 50 euróra emelték. Az RBS brókerei szerint amennyiben egyenesbe jön a gazdaság, abból a Siemens nagyot profitálhat, de ha a jelenlegi várakozásoknál tovább is tart a mélyrepülés, a cég úgy is ellenálló maradhat. A szakértők szerint a német gyáripari óriás átalakítása épp időben zajlott le.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet