Az európai tőzsdék egyre izmosodó nyereséggel kezdték a mai kereskedést. A Footsie pár perccel a kezdet után már 0,45 százalékos nyerésben volt, ettől kissé elmaradt a DAX és a CAC 40, de ezek is stabil erősödést mutatattak. A kisebb piacok közül Amszterdam és Stockholm is követték a fő csapást, enyhe nyereséggel.
