BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfelé csúszik az olaj

Pénteken drágább lett a kőolaj, miután Szaud-Arábia kinyilvánította: semmiképpen sem támogat egy olajembargót az Egyesült Államok ellen. A West Texas Intermediate júniusi határidőre péntek reggel 26,49 dollár volt az elektronikus jegyzésen. A Brent Londonban júniusra hordónként 25,93 dolláron zárt csütörtökön, ez 17 centtel több a szerdainál. A Brent júliusra hordónként 25,71 dollárba kerül.

2002. április 26. péntek, 09:19

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet