BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mától tőzsdén az új Globus sorozat

Mától lehet a tőzsdén kereskedni azzal a 316 045 db Globus részvénnyel, amely a február 5-i zártkörű alaptőkeemelés során keletkezett. Az új részvények tulajdonosa a német DEG bank. Az új részvények a teljes alaptőke 14,3%-át képviselik. A DEG hosszú távú befektetésnek szánja a Globus részesedését, így az új papírok nem javítják a Globus papírjainak likviditását.

2001. július 9. hétfő, 07:01

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet