Mától lehet a tőzsdén kereskedni azzal a 316 045 db Globus részvénnyel, amely a február 5-i zártkörű alaptőkeemelés során keletkezett. Az új részvények tulajdonosa a német DEG bank. Az új részvények a teljes alaptőke 14,3%-át képviselik. A DEG hosszú távú befektetésnek szánja a Globus részesedését, így az új papírok nem javítják a Globus papírjainak likviditását.
2001. július 9. hétfő, 07:01
