BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Február 1-től csökkenhet az OPEC-országok olajtermelése

Az OPEC február elsejétől csökkenti kőolaj-kitermelését - közölte a Bloomberg kuvaiti forrásra hivatkozva. Az OPEC-tagállamok napi 1,5 millió hordós termelés-visszafogásról állapodtak meg.

2001. január 17. szerda, 15:43

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet