BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vagyonvédelmi Centrum nyílt Egerben

2009. február 16. hétfő, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Eger Város Közbiztonsági és Bűnmegelőzési Koordinációs Testülete által elindított, a városi biztonság javítását célzó projekt első négy eleme február első hetében zárult. A program kidolgozásába és megvalósításába a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara is bekapcsolódott, amely szervezet jóvoltából február 5-én átadták a város új vagyonvédelmi centrumát. Tóth János, a kamara Heves megyei elnöke az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium, valamint a városi önkormányzat pályázatának legfőbb célját az egriek szubjektív biztonságérzetének javításban látta, amelyre - véleménye szerint - hatékony válasz a több szervezet együttműködésével megvalósult projekt.

Németh Géza
Németh Géza

Ez is érdekelhet