BUX 139434.00 0,09 %
OTP 45410 0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra útnak indulnak a veteránok

2007. május 10. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Négy sikeres rendezvényt követően idén ötödik évét ünnepli a Mercedes-Benz Classic Csillagtúra. A márka magyarországi vezérképviselete – Eger, Pécs, Szeged és Zalaegerszeg után – ezúttal az Őrséget választotta a rendezvény színhelyéül. A Classic minősítésű veterán autók tulajdonosai így itt tesztelhetik június 1-jétől 3-áig autóik és saját ügyességüket. A magyarországi veteránautózás az elmúlt években egyre nagyobb lendületet vett, ennek egyik meghatározó rendezvénye ez az esemény. A csillagtúra különlegessége, hogy minden évben Magyarország különböző tájegységét fedezi fel, és kizárólag 1976. december 31-e előtt gyártott Mercedes-Benz autók vehetnek részt rajta. A gondosan karbantartott, csillogó autócsodák ezúttal Albertfalva, Pannonhalma, Szombathely, Sárvár, Körmend, majd Nemesnép érintésével érkeznek meg a szombathelyi végállomásra.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet