A múlt hónapban véget ért, kilenc szakaszra bontott földkerülő regattát, a Volvo Ocean Race-t (VOR) a várakozásoknak és az esélyeknek megfelelően a holland ABN Amro1 csapata, nyerte annak ellenére, hogy az utolsó, Rotterdam–Göteborg szakaszon csak az utolsó helyen ért célba. Az összetett győztes az egész versenysorozat leggyengébb produkcióját mutatta be, és ez semmiképp nem elegáns, még akkor sem, ha teljesen megérdemelten nyerték a sorozatot: a legtöbb szakaszgyőzelemmel mégiscsak ők dicsekedhetnek. Emellett a kikötői és a tengeri futamok külön-külön való értékelése nyomán felállított mindkét listán is az első helyen végeztek. A VOR győztese 25 nappal gyorsabb volt, mint a 2001–2002-es VOR első helyezettje.
Ugyan többen kilátástalannak gondolták a nemrég véget ért VOR jövőjét – főként hogy nem volt mentes tragédiáktól sem a regatta: egy versenyző meghalt, egy hajó pedig hullámsírban végezte az Atlanti-óceánon –, de nem sokkal a befutó után bejelentették, hogy a verseny számos változtatással ugyan, de folytatódik. A négyéves ciklus helyett már 2008-ban útjára indulhat a következő földkerülő osztályverseny, ezután pedig háromévente kívánják elrajtoltatni a legismertebb Föld-kerülő regattát, amelynek lesznek állomásai Ázsiában, a Közép-Keleten és Amerika nyugati partján is. Ezek a hajók már elképesztő sebességre képesek, így indokolt az útvonal változtatása (hosszabbítása). Két szindikátus már most közölte, hogy részt kíván venni a 2008–2009-es megmérettetésen, de számos más érdeklődő is jelezte részvételi szándékát.
A most zárult versenysorozat a becslések szerint 200 ország kétmilliárd nézőjéhez jutott el, bebiztosítva a vitorlázás nézettségét a globális sportközvetítések felső szegmensében. Egy hajó futtatása legalább 15 millió fontot emészt fel, ezért azonban 70–100 millió font értékű hirdetési kampánynak megfelelő médiamegjelenéshez juthat a hajót indító cég, mivel hozzávetőleg két éven keresztül csaknem naponta szerepel a neve a híradásokban.
