Lemezbemutató koncertet ad a Söndörgő május 31-én este nyolc órakor a Filmmúzeumban, a mai Belvárosi Színházban, amelyen közreműködik Sebestyén Márta is. Az idén tízéves zenekar a Vujicsics egyik követője. A koncert apropója a nemrég megjelent második cd-jük, az Oj Javore. A jegyek 1600, 2500 és 3000 forintért kaphatók.
