Az erdélyi Szászvárosban működő Szent Erzsébet Gyermekotthont és lakóit bemutató fotókiállítás nyílik szombaton a budapesti Jókai Klubban (XII. kerület, Hollós utca 5.). A képeket lapunk munkatársa, Pelsőczy Csaba készítette. A megnyitó 18 órakor lesz, amelyre minden érdeklődőt és adományozót várnak. A dévai Szent Ferenc otthonhoz hasonlóan Szászvárosban is nagycsaládokban nevelkednek a gyerekek – több mint negyvenen –, valamint egy napköziotthon is működik itt, amely harminc szegény gyermek számára biztosít ellátást. A kiállítás december 11-től 23-ig várja a látogatókat.
