Ma este fél nyolctól jótékonysági orgonahangversenyt ad az Egyetemi Templomban Dumbaridisz Imre orgonaművész. A koncerten többek között Liszt és Bach művei hallhatók. Az est teljes bevételét a Noé Állatotthon Alapítványnak ajánlják fel, a belépődíj – kétezer forint – adománynak minősül és leírható az adóalapból.
