George Michaelnak, a Wham egykori énekesének a hamarosan megjelenő Patience című albuma lesz az utolsó, hagyományos nagylemeze. A jövőben szerzeményeit ingyen hozzáférhetővé teszi a rajongók számára vagy jótékonysági célokra ajánlja fel a befolyó összeget. – Azt hiszem, ez az utolsó üzleti alapon kiadott lemezem, az elmúlt években elég jól megéltem a zenéből, így igazából nincs szükségem a közönségem pénzére – mondta George Michael. A zenész reméli, hogy ezután a sajtó iránta tanúsított agresszív figyelme is alábbhagy.
