A Kereskedelmi és Hitelbank (K&H) az ügyfelek számára több kedvező változást vezetett be ebben a hónapban. Eltörölték a forintszámlára érkező devizaátutalás jóváírásának díját, és megszűnt a devizaszámlára történő befizetés díja is. Ezzel együtt – hangsúlyozza a pénzintézet – nem változnak viszont a számlavezetési díjak, sem pedig az e-bankon, a K&H TeleCenteren vagy a TPIN alkalmazásával megadott tranzakciók díjai.
