Nyáron, sőt a tapasztalatok szerint most már tavasszal is tele van a város forgalmi akadállyal. A városvezetés elképzelései szerint ez az időszak alkalmas arra, hogy megkezdődjön a szokásos felújítási dömping: az utakat lezárják, a villamosok vagy a metró helyett pótló buszok járnak, és ezek miatt lényegében minden bedugul. Hogy ne araszolgassunk vagy ácsorogjunk teljesen feleslegesen az autóstársak között saját négykerekű járművünkkel, egyszerűbb két kerékre váltanunk. A kerékpár is kitűnő megoldás lehet, de városi közlekedés céljából a robogó a legalkalmasabb jármű. Lehet életformának, szenvedélynek vagy bogarasságnak nevezni, a lényeg, hogy akik belekóstoltak, azok könnyen függővé válhatnak. Nem is csoda, hogy Európa más tájain sokan motorral mennek akár fontos tárgyalásokra is.
Aki megtanult kerékpározni, annak nem okoz gondot a robogózás sem, néhány nap alatt bele lehet jönni, ráadásul 50 köbcentiig elég hozzá a B kategóriás jogosítvány és egy bukósisak. Elvileg a biciklizéshez képest csak annyi a különbség, hogy a jobboldali markolatot forgatva adunk gázt, továbbá az első fék is jobboldalt van, nem pedig a kerékpárok esetében inkább megszokott baloldalon.
Szerencsére nálunk is egyre népszerűbb a robogózás. Ha sikerült kiválasztanunk a legjobban tetsző darabot – a választék óriási: endurós, retro, kisebb és nagyobb testű, plexivel vagy anélkül –, még a pénztárcánkat sem kell feltétlenül azonnal megterhelnünk. Motorkerékpár vásárlásakor is mód van hitel igénybevételére, így tavasztól-őszig – nem beszélve a mániákusokról, akiket a hideg időszak sem zavar – akár napi mindössze néhány száz forintért megúszhatjuk a dugók miatti idegeskedést, és ráadásul nem is késünk el soha.
