BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A nevem Bond, i-teq Bond...

2006. április 20. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újabb funkcióval bővülnek a PDA-k: a telefon már megszokott dolog, sőt zenét is hallgathatunk és fényképeket vagy éppen videofelvételeket is készíthetünk a kézi számítógépekkel, mostantól azonban már a tévéadások vétele sem lehet gond. A hangzatos i-teq Bond névre keresztelt háromsávos – sajnos a harmadik generációs hálózatokkal még nem tud együttműködni – PDA ugyanis tunerjének köszönhetően PAL- és NTSC-tévéadások vételére is alkalmas, sőt nem maradt ki belőle az FM-rádió sem. Persze ezeket a viszonylag új szolgáltatásokat leszámítva is igazi csúcskategóriás készülékkel van dolgunk, hiszen operációs rendszere a már Windows Mobile 5.0 Pocket PC változat, miközben beépített Bluetooth v1.2 és Wi-Fi-modulokkal látták el és támogatja USB-hostként a mindennapi irodai munkát. A hétköznapi használat során egyébként még olyan funkciók is jól jönnek, mint a beépített üzenetrögzítő, a miniSD-kártyával bővíthető memóriamodul vagy a push e-mail-támogatás. A szétcsúsztatható i-teq Bond érintőképernyős kijelzője egyébként – 2,5" TFT, amely 262 ezer színárnyalatot támogat – megfelelő méretű, hogy az adásokat még élvezhető minőségben lehessen nézni, és arra is tökéletes, hogy a vakuval ellátott, 2,1 megapixeles digitális kamera képeit is megtekintsük rajta.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet