A tulajdonosok úgy döntöttek, hogy a gazdaságtalan működés miatt végelszámolással befejezi ténykedését az Őcsényi Repülőtér Működtető és Fejlesztő Kht. A céget az őcsényi önkormányzat és az Őcsény Airport Fejlesztő Kft. hozta létre azt követően, hogy 2001-ben a Szekszárdtól alig néhány kilométerre lévő légibázis a helyhatóság tulajdonába került. Háromütemű fejlesztés megvalósítását tervezték, ebben szerepelt utasforgalmi és kiszolgáló létesítmények, egy 1600 méteres beton kifutópálya építése és navigációs berendezések telepítése is. Nem sokkal később a Dél-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács úgy döntött, Pogány és Taszár mellett egy Tolna megyei repülőtér kiépítését is támogatja. A kht. 2003 nyarára 330 millió forintos költséggel kiépítette a repülőtér közműhálózatát, felújította a központi épületet, az ebben lévő forgalmi helyiségeket, irodákat, egy éttermet és egy kilátót alakítottak ki és rendbe tették a füves kifutópályát. A társaság egy AN-2-es repülőt is vett, amellyel a mai napig végeznek sétarepüléseket. (Igaz, ez iránt is csökkent a kereslet, jó idő estén is csak heti két-három alakalommal emelkedik magasba a gép.)
A tervezett nagyobb volumenű fejlesztések elmaradtak, így az őcsényi bázis csak kisebb gépek fogadására alkalmas, de ezek is egyre ritkábban jönnek az utóbbi időben, a reptér működtetése azonban évente legalább 15 millió forintba kerül.
A terület turisztikai vonzerejét növelte, hogy a kezdeti fejlesztésekkel párhuzamosan elkészült a közelében egy 28 férőhelyes szálloda, 12 faház, egy horgásztó és egy sportpálya. A szálláshelyeket jelenleg az M6-os építőinek adják bérbe. A kht. 2008-ban 15 millióról 19 millió forintra tudta növelni nettó árbevételét, de vesztesége így is meghaladta a 4,7 milliót. Az előzetes adatok szerint a 2009-es teljesítmény még gyengébbre sikerült, ám a kaput végül az tette be, hogy január végén az APEH végrehajtást kezdeményezett a társaság egyik tulajdonosa, az Őcsény Airport Fejlesztő Kft. ellen.
