BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Évi négymilliárdért mobilozhat a kormányzat

2005. november 23. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Központi Szolgáltatási Főigazgatóság (KSZF) újabb két évre – évi 4 milliárd forint értékben – keretszerződést kötött a három magyarországi mobilszolgáltatóval – tudta meg a NAPI Gazdaság. Mobiltávközlési szolgáltatások és mobilkészülékek beszerzésére a KSZF tárgyalásos közbeszerzési eljáráson állapodott meg a T-Mobile Magyarország Távközlési Rt.-vel, a Vodafone Magyarország Mobil Távközlési Rt.-vel és a Pannon GSM Távközlési Rt.-vel. A keretszerződések november 11-étől legfeljebb 2007. november 2-áig hatályosak. Ezek teljesülését a KSZF mint beszerző szervezet folyamatosan nyomon követi, s amennyiben valamelyik keretszerződés a lejárata előtt teljesülne, új közbeszerzést ír majd ki.
A szolgáltatást mintegy ezer központi költségvetési szervezet és a központosított közbeszerzési rendszerhez önként csatlakozó intézmény – például önkormányzatok és iskolák – vehetik igénybe. A szolgáltatáscsomagok a kormányzati szerveknek az általánosnál nagyobb kedvezményeket biztosítanak. A cégek közül a legnagyobb kedvezményt a költségvetési szervek által leginkább használt szolgáltató, a T-Mobile nyújtja. Készülékek vásárlása esetén a Vodafone listaáron kínálja termékeit, a T-Mobile a mindenkori „kisker akciós” listaárból 10 százalékos, a Pannon GSM pedig a listaárból húsz telefon fölött 10 százalékos, száz készülék fölött 20 százalékos engedményt ad.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet