Várhatóan szeptemberre lezárul a In Media Kulturális Kft. végelszámolása, amely 2001-2002-ben végezte a Magyar Televízió (MTV) Rt. reklámértékesítését. Schäner Imre végelszámoló nem kívánt nyilatkozni arról, hogy mekkora volt a cég kötelezettség-, illetve követelésállománya, s az eljárás végére mekkora vagyona maradt. A végelszámolást a tulajdonosok kezdeményezték, az eljárás 2003. február 1-jén kezdődött.
Az In Mediát az Orbán Viktor nem hivatalos tanácsadójaként tevékenykedő, a Happy End Kft. alapítójaként is ismert Wermer András izraeli-amerikai üzlettársa, Mordechai Orian hozta létre 2001-ben azzal a céllal, hogy az átvegye a köztévé reklámidejének értékesítését. A cég korábban Lakmusz Befektetésszervező Kft. néven működött, „papíron” ír, majd liechtensteini tulajdonban volt, majd Wermer jogi tanácsadójának, Réti Andrásnak az érdekeltségébe, az Anders Vállalkozási és Kereskedelmi Kft. birtokába került. Ezután 2000 decemberétől Orian egyik vállalkozása, az Andromeda Internet Services Inc., valamint a Silcom Media Investments ApS. dán off-shore cég lett a tulajdonos, a cégek kézbesítési megbízottja Réti András ügyvéd volt. Csaknem egy év múlva az Andromeda kiszállt, így 99 százalékos tulajdonos maradt a Silcom, egyszázalékos üzletrésszel pedig az ügyvezető, Csortos Szabó Sándor rendelkezik.
Az In Media reklámértékesítésre való „felkészítése” már Szabó László Zsolt tévéelnök idején megkezdődött, a céggel a szerződést 2001 júniusában Mendreczky Károly (még ügyvezetőként) kötötte meg. Ekkor a reklámértékesítést végző német ARBOmedia AG-nak 2000-től három évig hatályos szerződése volt az MTV-vel. A szerződésbontás indoka az volt, hogy a német cég nem érte el a tervezett értékesítést.
Az In Media az MTV Közalapítvány kuratóriumának jóváhagyása nélkül tevékenykedett, majd a testület kérésére a tévé 2003 márciusában közbeszerzési pályázatot írt ki a feladat ellátására. Erre még jelentkezett - az ARBOmediával egy cégcsoporthoz tartozó adMaster netWork Hungaria Kft. mellett - az In Media is. A pályázat visszavonása után, 2002 októberében, Ragáts Imre alelnöksége idején kiírt második közbeszerzési eljáráson már nem indult. Ekkorra - hivatalosan október 1-jétől - az MTV és az In Media kölcsönös megegyezéssel szerződést bontott. A cég csak a televíziós értékesítésre alkalmas szoftverekkel rendelkezett, más tevékenységet nem tudott végezni. A tulajdonosok minden munkatársnak felmondtak, a nyolc alkalmazott és az ügyvezető azóta médiaügynökségeknél dolgozik. Gazdaságossági okokra hivatkozva jelenleg az MTV saját alkalmazottakkal végzi reklámidejének értékesítését.
