BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A mobil postát kommunikálná az MP

2003. július 30. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Posta (MP) Rt. gyorsított tárgyalásos közbeszerzési eljárást írt ki tegnap a mobil postai szolgáltatás bevezetéséhez kapcsolódó PR- és kommunikációs tanácsadói feladatok ellátására. Az MP modernizációs programja szerint 621 gazdaságtalanul működő hivatalát zárja be a hatszáz fő alatti településeken - az első körben, idén több mint 200 kisközségben. A júniusra tervezett intézkedés és a mobil postai szolgálat bevezetése előre nem várt lakossági és önkormányzati tiltakozást váltott ki, így a társaság a végrehajtását három hónapra felfüggesztette - mondta lapunknak Tomecskó Tamás, a Posta szóvivője. Az üzleti terv megvalósítása érdekében, a helyzet kommunikációs kezelésére szeretne a társaság sürgősen szakembereket bevonni. Az eljárásra az ügynökségeknek augusztus 11-ig kell jelentkezniük, a nyertest még ebben a hónapban kiválasztják. A pályázóknak komplett stratégiát kell kidolgozniuk a mobil szolgáltatás széles körű megismertetésére; ez országos reklámkampányt, illetve helyi önkormányzati fórumok szervezését és direktmarketing-akciókat is magában foglalhat - tette hozzá a szóvivő. Kilenc megye negyvennégy kistelepülésén ugyanakkor - kísérleti jelleggel - már üzembe állították a mobil postákat, ezekkel kapcsolatban eddig pozitív visszajelzéseket kapott az MP.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet