Közbeszerzési pályázatot hirdet három zalai és egy Vas megyei település a mintegy 1,1 milliárd forint értékű szennyvízcsatorna-építési programjuk megvalósítására. A beruházás 60 százalékához céltámogatást nyertek el a települések. A nyertes cégnek a teljes hálózatot Zalalövőn, illetve a hozzá tartozó Isapusztán, Szűcsmajorban, valamint Sötétmajorban, Kálócfán, Kozmadobján és a Vas megyei Szőcén kell kiépítenie 2004-ig.
(NAPI)
