A zirci KözVíz Kft. nyerte meg a három Veszprém megyei település - Litér, Királyszentistván és Sóly - szennyvízcsatorna-hálózatának építésére kiírt közbeszerzési pályázatot. Az összesen több mint 700 millió forintos beruházási program 86 százalékban állami támogatás segítségével valósul meg. A csatornarendszer és egy új regionális szennyvíztisztító telep 2003 júniusára készül el.
(NAPI)
