Közbeszerzési pályázatot írnak ki a Veszprém megyei Szentgál szennyvízcsatorna-hálózatának kiépítésére. A beruházás 404 millió forintos központi céltámogatás, 23,6 milliós megyei területfejlesztési forrás, valamint a Környezetvédelmi Minisztérium 131 milliós támogatásának felhasználásával tavasszal kezdődhet el. Az új rendszert 145 millióból csatlakoztatják a herendi tisztítóműhöz. A kétfordulós pályázat eredményét várhatóan januárban hirdetik ki.
