BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csendben teszi a dolgát

2010. június 3. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Első ránézésre semmi különös nincs a Sony Ericsson Elmjében, külsőleg semmi sem utal arra, hogy ez a készülék is a környezetbarát GreenHeart sorozat tagja. Utóbbi abban nyilvánul meg, hogy doboza igen apró (a telefonon kívül töltő, fülhallgató és mini-cd található benne), maga a készülék pedig részben újrahasznosított műanyagokból, valamint vízbázisú festékkel készült. A zöld irányvonalat képviselik egyes beépített alkalmazások (WalkMate, EcoMate, EcoCalculator), illetve a papíralapú helyett elektronikus használati útmutató is. A feltűnésmentes külső kifejezetten praktikus készüléket takar. Az ívelt hátlap igen kényelmes fogást biztosít, a 3G-n kívül WiFin keresztül is lehet csatlakozni az internetre, van beépített facebook, twitter és youtube alkalmazás is. A beszélgetés során zajcsökkentő funkcióval lehet kiszűrni a háttérzajokat, ám e nélkül is igen jó a hangminőség. Az 5 megapixeles kamera képminősége átlagos ugyan, ám általános felhasználásra bőven megteszi. Nincs viszont 3,5 milliméteres jack, így a beépített rádió vagy feltöltött zene hallgatásához a japán-svéd gyártó saját szabványú fülhallgatóját kell használni (a mellékelt headset hangminősége közepes, kicsit dobozszerű). További kényelmi funkció a beépített gps, amely a WisePilot navigációs szoftverrel együtt mutatja az utat (telepítve viszont csak a próbaverzió van). Mindent összevetve és az aránylag erős akkumulátort, illetve a 45 ezer forint körüli árat is figyelembe véve az Elm remek igásló, amely nem feltűnősködik, csak szépen, csendben teszi a dolgát.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet