Mintegy száz pályázó cégből tíz nyerte el idén a legjobb munkahely címet. A dolgozók elkötelezettsége, elégedettsége alapján összeállított felmérést a Hewitt Inside Consulting, valamint a Figyelő gazdasági hetilap negyedik éve készíti el. A szerdai díjátadó ünnepségen a kis- és közepes vállalatok kategóriájában a Debreceni Hőszolgáltató Rt., a nagyvállalatok között a T-Mobile Magyarország Távközlési Rt. vehetett át elismerést. (MH 10. old., VG 5. old.)
