A Magyar Posta külső cégekre bízza a levélkézbesítést ott, ahol nincs elég saját embere. A szolgáltató szerint ez a megoldás olcsóbb, mint ha valakit felvennének erre a munkára, azt azonban, hogy mennyit fizetnek egy ilyen megbízás után, üzleti titokra hivatkozva nem árulják el. A társaság jelenleg valamivel több mint egy tucat céggel áll ilyen kapcsolatban. A szolgáltatások minőségéért egyértelműen a posta felel, ezért a munkát folyamatosan és szigorúan ellenőrzik, eddig azonban sehonnan nem érkezett panasz - állítja a Tomecskó Tamás, a társaság szóvivője.
A több száz érintett budapesti közül ugyanakkor sokan mondják, hogy a levelekkel, számlákkal gyakran késő este állít be hozzájuk valaki, és előfordul az is, hogy egy-egy fontos küldeményt csak több napos késéssel kapnak meg. A külsősök munkája a szakszervezetek szerint is megbízhatatlan, a "posta bt.-k" megjelenése ugyanakkor nem lepte meg őket, jól beleillik ugyanis abba a stratégiába, amelyet a posta a költségtakarékosságra hivatkozva meghirdetett. Az állami tulajdonú vállalatnál ma már külső cég végzi a pénzszállítást, az értékfeldolgozást az épületek fenntartását, karbantartását és a takarítást is. (MH, 10. old.)
