BUX 139090.18 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Reprostúdió épül a Dabasi Nyomdában

2001. február 12. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Reprostúdiót hoz létre a Dabasi Nyomdában a nemrég megalakult Bite & Byte Stúdió Digitális Reprodukciós Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. - tudta meg a NAPI Gazdaság. Az egység a nyomdai tevékenységek előkészítését végzi. A 3 millió forint törzstőkéjű cég tulajdonosa az osztrák Martin Werner Tripolt, valamint Cik Zoltán jugoszláv és Rigó Gábor osztrák állampolgárok. A reprostúdiók gyakran nyomdától függetlenül működnek, a Bite & Byte tulajdonosai azonban úgy vélték, szükségük van a nyomda kapcsolatrendszerére. A cég elsősorban Ausztriából, Németországból és Magyarországról vár megrendeléseket, osztrák kiadókkal már folynak tárgyalások. Tripolt elmondta lapunknak, hogy a befektetés összege körülbelül 2,5 millió osztrák schilling, ami a számításai szerint a legkorábban három, legkésőbb hat év múlva térül meg.
(NAPI)

Bendl Vera
Bendl Vera

Ez is érdekelhet