Többen voltak kíváncsiak arra, hogy a jelenlegi "sztárok" hogyan verik egymást laposra, mint arra, ki lesz a holnap sztárja. Szombat este ugyanis sokkal többen nézték az RTL Klub Sztárbox című műsorát, mint a TV2 Megasztár című versenyét, holott hetek óta a szombat esti nézők többsége a TV2-re voksolt a távirányítóval. A négy éven felüliek több mint 58 százaléka nézte a Sztárboxot – legalábbis az utolsó menetet, de a többit is több mint 50 százalék –, míg a Megasztárt csak 31,2 százalék, a 18 és 49 év közöttiek 57,8 százaléka az RTL Klub-ot, 33,8 százaléka a TV2-t választotta.
