BUX 138494.40 -0,72 %
OTP 44670 -0,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

KO-t kapott az RTL-től a Megasztár

Szombat este az RTL Klubos Sztárbox lenyomta a TV2 Megasztár műsorát.

2004. március 29. hétfő, 12:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Többen voltak kíváncsiak arra, hogy a jelenlegi "sztárok" hogyan verik egymást laposra, mint arra, ki lesz a holnap sztárja. Szombat este ugyanis sokkal többen nézték az RTL Klub Sztárbox című műsorát, mint a TV2 Megasztár című versenyét, holott hetek óta a szombat esti nézők többsége a TV2-re voksolt a távirányítóval. A négy éven felüliek több mint 58 százaléka nézte a Sztárboxot – legalábbis az utolsó menetet, de a többit is több mint 50 százalék –, míg a Megasztárt csak 31,2 százalék, a 18 és 49 év közöttiek 57,8 százaléka az RTL Klub-ot, 33,8 százaléka a TV2-t választotta.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet