BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Godzilla lelép, a japánok legnagyobb sajnálatára

Final War, ez lesz a címe a vélhetően utolsó Godzilla filmnek, melyet decemberben kezdenek el forgalmazni - jelentette a BBC.

2004. március 4. csütörtök, 10:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 100 milliós japán törzsközönség bánatosan vette tudomásul, hogy kedvenc állatkájuk várhatóan utoljára lép színre, hiszen már több mint 50 éve, összesen 28 filmben riogatta főként Tokió lakosait. A filmet készítő Toho stúdió nyilatkozatai szerint ezen 50 év tapasztalatait kívánják mozijukban kamatoztatni, ahol 10 szörnyeteg is fellép Godzilla korábbi kalandjaiból. Ezek között lesz az X szörny, amely New York, Shanghai, Sydney és Párizs városában randalíroz majd, amíg helyre nem teszik.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet