A Brit Film- és Tévéművészeti Akadémia gáláján A Gyűrűk ura filmtrilógia utolsó része, a Király visszatér kapta a legtöbb díjat - írta a radio.hu. A Peter Jackson rendezésében készült eposz utolsó része elnyerte a legjobb film, filmfeldolgozás és látvány kitüntetést, valamint megkapta a legtöbb közönségszavazatot, így egyben az év filmje is lett.
2004. február 16. hétfő, 10:01
