BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Október végétől forgatják az Alien vs. Predatort

A Variety című amerikai filmmagazin szerint október végén kezdi meg a Fox filmstúdió Alien vs. Predator című filmjének forgatását.

2003. október 2. csütörtök, 09:15

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A lap úgy tudja, hogy az első színész, akit beválogattak Paul W.S. Anderson filmjébe az az a Lance Henriksen lesz, aki a Bolygó neve halál című filmben Bishop android szerepét játszotta.
Henriksen a most készülő alkotásban egy milliárdost alakít, aki egy antarktiszi expedíciót finanszíroz, melynek célja egy ősi piramis feltárása. Mikor a tudósokkal együtt a helyszínre érnek látják, hogy a feltárásra váró piramis helyszínén két földön kívüli faj készül megvívni
végső csatáját. A film forgatókönyvét egyébként Shane Salerno írta.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet