A lap úgy tudja, hogy az első színész, akit beválogattak Paul W.S. Anderson filmjébe az az a Lance Henriksen lesz, aki a Bolygó neve halál című filmben Bishop android szerepét játszotta.
Henriksen a most készülő alkotásban egy milliárdost alakít, aki egy antarktiszi expedíciót finanszíroz, melynek célja egy ősi piramis feltárása. Mikor a tudósokkal együtt a helyszínre érnek látják, hogy a feltárásra váró piramis helyszínén két földön kívüli faj készül megvívni
végső csatáját. A film forgatókönyvét egyébként Shane Salerno írta.
