A Starmap mobilszövetség bejelentette, hogy felvette tagjai közé az Eurotel Praha spol.s.r.o. cseh mobilszolgáltatót. Ezzel immár 11 vezető szolgáltató - Magyarországról a Pannon GSM - tagja a szövetségnek, így több mint 53 millió előfizető számára válnak elérthetővé a határokon átnyúló mobil hang- és adatátviteli szolgáltatások. A Starmap tagja egyebek között a norvég Telenor, a Németországban, Nagy-Britanniában és Írországban működő O2, az osztrák One, a dán Sonofon és az olasz Wind. Az Eurotel Csehország legnagyobb mobilszolgáltatója 4,3 millió ügyféllel és 29,078 milliárd koronás évi forgalommal.
