A Demján Sándor érdekeltségi körébe tartozó TriGránit Fejlesztési Rt. Pozsonyban Millenium Tower III. néven 16 millió eurós beruházással újabb irodaházat épít - közölte Zászlós Gábor, a cég szlovák leányvállalata, a TriGranit Office vezetője. Már folynak az irodaház megépítésére kiírni tervezett pályázat előkészületei, s nem tartom kizártnak, hogy még az idén elkezdődnek a munkálatok - nyilatkozta Zászlós. A húszemeletes toronyház a pozsonyi Polus City Center bevásárlóközpont-együttes része lesz. A Polus City Centert 2000 novemberében adták át. A 18 emeletes Millenium Tower I. 2001 márciusától üzemel; négy bérlője az IBM, az Eurotel mobilszolgáltató, a Honda és a GlaxoSmithKline. A 21 emeletes Millenium Tower II. 22 300 négyzetméter hasznos alapterületű irodaházat az osztrák Strabag építi 16 millió eurós költségvetéssel; az építési munkálatokat hétfőn fejezték be, az átadásra szeptemberben kerül sor.
