BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új vezér a Deutsche Telekom élén

2002. november 14. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Négy hónapi keresés után házon belül, mobilszolgáltatója élén találta meg új vezérigazgatóját Európa legnagyobb telefontársasága, a Deutsche Telekom (DT) AG. A 41 éves Kai-Uwe Ricke, akit a társaság felügyelőtanácsa egyhangúlag választott meg, már ma elfoglalja új állását. Elsősorban azt várják tőle, hogy a jelenlegi 64 milliárdról a jövő év végére 50 milliárd euróra csökkentse a DT adósságállományát. Mint a Reuters emlékeztetett rá, ebben nem támaszkodhat arra a korábban bejelentett tervre, amelynek értelmében 2005 végéig 50 ezerrel csökkentik a munkahelyek számát, mivel ennek jövőre még nem lenne költségcsökkentő hatása, s emellett a szakszervezetek sem hajlandók beleegyezni.
(NAPI)

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet