BUX 139467.42 0,12 %
OTP 45420 0,26 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leépít az Opel

2001. október 16. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Adam Opel AG a veszteség csökkentését célzó Olimpia program keretében 4 százalékos létszámleépítést hajt végre németországi üzemeiben - jelentette be Carl-Peter Foster, a General Motorshoz (GM) tartozó autógyártó elnöke. Elemzők szerint ennél többre lenne szükség a termelékenység és a jövedelmezőség javításához.

Sebő Gábor
Sebő Gábor

Ez is érdekelhet