Brüsszeli tudósítónktól:
Több mint 70 millió euró bírsággal sújtotta az EU brüsszeli bizottsága a DaimlerChryslert a versenyszabályok megsértése miatt. Az 1996 óta vizsgált eset immár a negyedik, amelyben Brüsszel büntetést rótt ki. A bizottság a versenyszabályok három rendbeli megsértését találta bizonyítottnak. Az öt esztendeje, saját kezdeményezésre elkezdett vizsgálat szerint a Mercedes körlevélben tiltotta meg németországi ügynökeinek (a forgalmazók felének), hogy körzetükön kívül is autókat adjanak el. Ezenkívül arra kötelezte őket, hogy a külföldi ügyféltől 15 százalékos kauciót kérjenek az új autó megrendelésekor, amit belföldi vásárlótól nem követelnek. Ez különösen diszkriminatív Brüsszel szemében, hiszen a belföldi ügyfél legalább annyira ismeretlen lehet, mint a külföldi. A cég szabálysértést követett el Spanyolországban és Németországban, amikor az idegen lízingcégeknek nem nyújtotta ugyanazokat a kedvezményeket, mint a saját lízingelőinek. Végül a Mercedes megtiltotta belga leányvállalatának, hogy a szokásos 3 százalékosnál nagyobb árkedvezményt adhasson a vevőknek. A pénzbírságot a szabálysértések időtartamának és súlyosságának figyelembevételével állapították meg.
Mario Monti, az Európai Bizottság versenypolitikáért felelős tagja azzal indokolta a büntetést, hogy „egy új autó vásárlása súlyos anyagi teher, a fogyasztó odafigyel az árakra”, ezért a bizottság garantálni akarja, hogy a kereskedők közötti verseny tükröződjön az árak alakulásában. A testület az elmúlt három évben hasonló esetekért szabott ki büntetést a Volkswagenre, az Opelre és a General Motorsra.
Gordon Tamás
