BUX 139220.63 -0,06 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább támadják az M0-st a környezetvédők

2006. március 16. csütörtök, 08:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Fellebbezett a SZIKE Környezet- és Egészségvédelmi Egyesület a Fővárosi Bíróság döntése ellen, amely elutasította az M0-s körgyűrű egyik részszakaszának építési engedélyét megtámadó keresetüket. A beruházó szerint folytatódhat az építkezés, a másodfokú engedély is jogerős. (MH 24. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet