BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ahol baj volt, az nem veszélyes

2004. szeptember 13. hétfő, 08:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Rendkívüli közös ellenőrzéseket tartanak az uniós szabályok szerint veszélyesnek minősülő 106 magyarországi üzemben. Elsősorban a kárelhárítási tervek meglétére, a technológiai-biztonsági előírások betartására figyelnek majd. Az elmúlt két hónap balesetei egyébként nem a legkockázatosabb gyártelepeken történtek, hiszen sem a törökbálinti petárdaraktár, sem a dorogi hulladékégető, sem pedig a gyömrői vegyi üzem nem tartozik az uniós szabályok szerint legveszélyesebb üzemek közé. (MH 1., 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet