BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Navracsics: nehogy visszajöjjön a politikába Bajnai!

Ha ennyire aggódik az ország jövőjéért, akkor miért megy el - kezdte beszédét Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője válaszul a miniszterelnök beszédére.

2010. február 22. hétfő, 14:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Navracsics szerint Bajnait amúgy nem választotta meg senki a MSZP kongresszusán kívül (a parlamentről megfeledkezett a jeles ellenzéki politikus) - így ne osszon intelmeket - tette hozzá.

Az ellenzéki alvezér szerint szerint Bajnai felhatalmazás nélkül írta alá az IMF-hitelszerződést. Következő mondatában már az MSZP-t ostorozta az ellenzéki frakcióvezető, szerinte ugyanis a kormánypárt becsapta a választókat, amikor Gyurcsány Ferenc elmondta az őszödi beszédet, és senki nem szólította fel a miniszterelnököt lemondásra.

Az ellenzék frakcióvezetője búcsúzóul annyit mondott, hogy ha Bajnai már elmegy az üzleti szférába, akkor ne is jusson az eszébe visszatérni a politikába.

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet