BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A világhálón lóg a magyar szennyes

Hozzászólási kényszertől szenvedő honfitársaink kiteregetik a senkit sem érdeklő magyar szennyest a BBC fórumában - munkatársunk jegyzete.

2006. szeptember 29. péntek, 11:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az internetes fórumok szép nagy futballpályákként működnek: kihasználva a könnyű hozzászólás lehetőségét mindenki beleüvöltheti a virtuális térbe a marhaságait. Az igazi lelátókhoz hasonlóan az internetes tribünön ülők is mondják a magukét, jól beszólnak valakinek, összevesznek a mellettük kiabálóval stb. Az egész általában egyfajta kinyitott zárt osztályhoz hasonlít, minthogy egyetlen funkciója az indulatok erőszak nélküli levezetése.

Ebben a szép, bolond világban nekünk, magyaroknak sikerült összehoznunk egy nemzetközi meccset: a miniszterelnök beszédéről és annak következményeiről megjelent tudósítást kommentálva honfitársaink a BBC honlapján a világ nyilvánosság elé tárják közéleti baromságainkat. A kommunisták szétlopták az országot, amelyet nem reprezentálhat egy hazudós ember típusú elmélkedésektől a politikusok úgy hazudnak, ahogyan a nap jár az égen megállapításán át a jaj, de szégyellem magam, hogy tévészékháznál randalírozó a garázda elemek a honfitársaim kifejtéséig kiteregettük másokat egyáltalán nem érdeklő szennyesünket. Mert mindig akad, aki nem bírja megállni, hogy szóljon. Akárcsak a Kossuth téren...

Egyetlen mentségünk, hogy a cikket kommentáló nem magyar hozzászólók is pont olyan hülyék, mint mi.

Komócsin Sándor
Komócsin Sándor

Ez is érdekelhet