A leendő kormány kétharmada ma a következő bizottságok előtt számol be elképzeléseikről:
Molnár Lajos - Egészségügyi bizottság, 11:00
Göncz Kinga - Európai ügyek bizottsága, 10:30
Szilvásy György - Európai ügyek bizottsága, 10:30
Kóka János - Gazdasági és informatikai bizottság, 13:00
Veres János - Költségvetési és pénzügyi bizottság, 9:30; majd Oktatási és tudományos bizottság, 10:00
Kiss Péter, Hiller István, Kóka János - Oktatási és tudományos bizottság, 10:00
Lamperth Mónika - Önkormányzati és területfejlesztési bizottság , 9:30
