Amennyiben a következő kormányt az MSZP alakítaná, a négy éves ciklus alatt 25 százalékkal emelnék a béreket, és 20 százalékkal a családi pótlékot - írja a Reuters. A nominális béremelés megközelítőleg 13-15 százalékos reálbér-emelést jelentene. Emellett a nyugdíjasok ingyen utazhatnának 62 éves kor fölött, továbbá az a képviselő, aki a szavazások több mint egynegyedén nem vesz részt, elveszítené fizetésének 50 százalékát.
2006. március 24. péntek, 12:12
