BUX 139140.07 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán Viktor elmegy az április 5-i tévévitára

Április 5-én Orbán Viktor ott lesz a miniszterelnök-jelöltek vitáján - mondta Deutsch-Für Tamás. A Fidesz kommunikációs igazgatója hozzátette: azt lenne jó tudni, hogy hányan lesznek még ott.

2006. március 10. péntek, 08:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ezzel arra utalt, hogy esetleg Dávid Ibolya, az MDF listavezetője is ott ül majd Gyurcsány Ferenc és Orbán Viktor mellett. Hock Zoltán, az MDF elnökhelyettese úgy véli, hogy felettesének ott a helye április 5-én, mivel szerinte ez a találkozó a programok mellett a személyiségekről is szól, míg a listavezetők április 3-i szópárbaja csak a programokról. Az egyébként továbbra is kérdéses, hogy a Fidesz elnöke részt vesz-e az április 3-i vitán, arról ugyanis Deutsch-Für Tamás nem beszélt.

A szabad demokraták tegnap azzal a javaslattal álltak elő, hogy rendezzenek háromoldalú programvitákat a konzervatív, a szocialista és a liberális szakpolitikusok között. A szerda esti Kóka-Áder vita szerintük azzal a tanulsággal is szolgált, hogy "jól látszott a szocialista álláspont hiánya". Az SZDSZ az oktatás és az egészségügy kérdéseit vitatná meg az MSZP és a Fidesz szakpolitikusaival. (Nszab. 2. old., MH 4. old., NSZ 1., 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet