BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végre iGO-val navigálhat az iPhone

Letölthetővé az iGO navigációs szoftver az Apple okostelefonjára, futtatásához az iPhone 3.0 operációsrendszere szükséges - számolt be a HWSW.

2009. augusztus 5. szerda, 08:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Júniusban elkészült, de csak most került be az Apple App Store-ba a Nav N Go által fejlesztett iGO My Way navigációs szoftver, amelynek futtatásához iPhone OS 3.0 szükséges - írja a HWSW.hu.

Az alkalmazások egyben a térképeket is tartalmazzák, amelyek 2010 decemberig ingyenesen frissíthetők, a vállalat negyedéves rendszerességgel ígéri az update-eket, amelyek nem csak a térképeket, hanem magát az alkalmazást is érintik. A portál szerint a szoftvert is folyamatosan csinosítják és újabb képességekkel ruházzák fel.

Az iGo My Way három változatban kapható, Nyugat-Európa térképpel 89 dollárba kerül, a teljes Európát magában foglaló verzió ára 119 dollár, az észak-amerikai térképeket tartalmazó változatért pedig 79 dollárt kérnek. A programok mérete 1 gigabájt közeli, illetve a teljes Európa-térképet tartalmazó változat esetén 1,4 gigabájt, ezért mindenképp ajánlott az iTunes-on keresztül megvásárolni és letölteni - olvasható a HWSW-n.

Az Apple a június közepén bejelentett iPhone OS 3.0-val tette lehetővé a "turn by turn" navigáció használatát. Az iGO-t az App Store-ban már megelőzték hasonló navigációs szoftverek, de a hazai felhasználók között alighanem az ez aratja majd a legnagyobb sikert. Az Apple mobiljához készült navigációs szoftver nem a cég zászlóshajójaként funkcionáló iGO 8.3 adaptációja, hanem az annál jóval egyszerűbb, laikus felhasználók számára is könnyen értelmezhető iGO Amigo alapjaira épül.

(HWSW.hu)
(HWSW.hu)

Ez is érdekelhet