BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Ericsson a kínai 3G-piacért harcol

Az elkövetkező öt évben 1 milliárd dollárt fektet be az Ericsson Kínában, hogy kihasíthasson egy szeletet a 3G-s mobilhálózati berendezések piacából.

2005. szeptember 7. szerda, 08:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A svéd cég arra vár, hogy a világ legnagyobb telekommunikációs piaca 2006 elején értékesítse a régóta várt 3G licenceket. Az Ericsson számításai szerint a 10 milliárdos piac 35 százalékát birtokolják majd, jelenleg a cég bevételeinek 9 százaléka származik Kínából. Az Ericsson riválisai, a Motorola, a Nokia és a Siemens is keményen küzdenek a 700 millió kínai vezetékes-, és mobil előfizetőért - írta a Reuters.

Egerszalóki Tímea
Egerszalóki Tímea

Ez is érdekelhet