BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint 3 millió dalt töltöttek le Európában

Európa első számú fizetős zeneletöltő rendszerén, az OD2-n keresztül tavaly több mint 3 millió dalt töltöttek le. Jelenleg a letöltések volumene havonta 25 százalékkal nő, ami azt jelenti, hogy idén várhatóan a triplájára is emelkedhet a letöltések száma.

2004. január 20. kedd, 12:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az európainál sokkal dinamikusabban fejlődik az amerikai piac, ahol 30 millió dalt töltöttek le tavaly olyan online boltokból, mint az Apple Computer iTune rendszere. A növekvő eladások emellett segítik a nagyobb zenekiadók részvényeinek árának emelkedését is, például az EMI egy év alatt 40 százalékot emelkedett. Az OD2 katalógusában egyébként 260 ezer dal található.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet