Megjelent az új GroupWise-Exchange Gateway. A most megjelent új szoftver lehetővé teszi a két levelezőrendszer egyidejű használatát a vállalaton belül. A Gateway elvégzi a címjegyzékek szinkronizálását és biztosítja a levelek és a naptárinformációk küldését-fogadását a két rendszer között. A most megjelent 2.0-ás változat támogatja az Exchange 2000-et és az Active Directory-t is. A termék ingyenes és letölthető a gyártó weblapjáról.
2002. december 23. hétfő, 09:21
