BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyre több magyar nő netezik

2001. március 20. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A világhálót elsősorban levelezésre, másodsorban keresésre használják az internetezők, ezután következik a file-ok átküldése, az újságolvasás és a programok letöltése - derül ki a Cyberscope Hungary 7011 internethasználó megkérdezésével készített felméréséből. Az internetet továbbra is a férfiak használják legaktívabban, de egyre növekszik a női felhasználók aránya. A válaszadók nagy része az aktív internethasználók köréből került ki, 69 százalékuk naponta, 28 százalékuk pedig hetente használja az internetet. Az átlagos aktív netezők 60 százalékának vagyoni helyzete, negyedük szerény ellátottságú, 15 százalékuk pedig magasabb vagyoni osztályba sorolható.

Bendl Vera
Bendl Vera

Ez is érdekelhet