A Fidesz elnöksége úgy döntött, hogy nem eladja, hanem bérbe adja fővárosi, Lendvay utcai székházát - közölte Pokorni Zoltán, az ellenzéki párt alelnöke. A párt az Ernst & Young ingatlanügynökségét bízza meg, hogy szeptember végéig adjon ajánlatokat a Fidesznek új székház bérlésére - írja az Index az MTI-re hivatkozva. A távirati iroda szerint a Fidesz egy körülbelül kétezer négyzetméteres pesti, belvárosi ingatlant szeretne székház céljára kibérelni. Az MTI-t a pártelnökséghez közel álló forrásból úgy tájékoztatták: a korábbi felvetéssel szemben azért nem eladja Lendvay utcai székházát a Fidesz, mert szükség esetén nagy összegű jelzálogot tudnak az ingatlanra bejegyeztetni.
