BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bérbe adják a Fidesz-székházat

2003. szeptember 14. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fidesz elnöksége úgy döntött, hogy nem eladja, hanem bérbe adja fővárosi, Lendvay utcai székházát - közölte Pokorni Zoltán, az ellenzéki párt alelnöke. A párt az Ernst & Young ingatlanügynökségét bízza meg, hogy szeptember végéig adjon ajánlatokat a Fidesznek új székház bérlésére - írja az Index az MTI-re hivatkozva. A távirati iroda szerint a Fidesz egy körülbelül kétezer négyzetméteres pesti, belvárosi ingatlant szeretne székház céljára kibérelni. Az MTI-t a pártelnökséghez közel álló forrásból úgy tájékoztatták: a korábbi felvetéssel szemben azért nem eladja Lendvay utcai székházát a Fidesz, mert szükség esetén nagy összegű jelzálogot tudnak az ingatlanra bejegyeztetni.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet